בוטוקס בין הגבות

הפנים הם אזור דינאמי מאוד בגוף האדם. בין השאר, בעקבות השימוש שעושים בפנים למטרות הבעה. כחלק מכך, אזור המצח משתנה בהתאם להבעות הפנים וגם במנוחה, הוא לרוב לא חלק לגמרי. אחת הדוגמאות הבולטות לכך, היא שניתן לראות קמט בין הגבות אצל אנשים רבים. ניתן להעלים זמנית קמט זה, באמצעות טיפול של הזרקת בוטוקס.

קמט בין הגבות

הקמט שבין הגבות, למעשה מקושר להבעת פנים שהיא שלילית בלבד (כעס). כמו כן, הוא ממוקם היישר באמצע הפנים. כך שזה עשוי להיות קמט בולט במיוחד. לכן, הקמט שבין הגבות הוא בין הפופולאריים ביותר "להעלמה", באמצעות טיפולי קוסמטיקה רפואית.

איך מבצעים טיפול בוטוקס בין הגבות?

מדובר בטיפול פשוט ומהיר למדי. הוא כולל ניקוי של האזור המטופל והזרקת החומר למקום בכמות מדודה. הזריקה עצמה איננה כואבת במיוחד, אך ניתן לאלחש את המקום באמצעות קירור. אצל גברים השרירים חזקים יותר מאשר אצל נשים ולכן, טיפולי בוטוקס נוטים לדרוש אצלם יותר חומר. למרות זאת, חשוב להבהיר, שטיפול בוטוקס להעלמת קמט בין הגבות דורש כמות מעטה מאוד של החומר.

בוטוקס בין הגבות לנשים

מי עושה את הטיפול?

למרות פשטות הטיפול, מדובר בכל זאת על הליך אשר דורש ידע, מיומנות מקצועית, ניסיון ואחריות. לכן ההזרקה מבוצעת על ידי רופא. חשוב לציין, כי צוות הרופאים בקליניקת פייס איט נבחר בקפידה והוא כולל מומחים ידועים בתחומם.

איך הבוטוקס מעלים את הקמט?

הבוטוקס למעשה מצמצם באופן זמני את יכולת הפעולה של השרירים, אשר אחראים ל"קמט הכעס". את הכעס הוא אמנם לא יעלים, אך באמצעות טיפול בוטוקס מקצועי ניתן פשוט "לבטל" את הקמט. אגב, לא מדובר על אפקט של מילוי האזור בחומר.

מה עוד כדאי לכם לדעת על הזרקת בוטוקס בין הגבות?

בתגובה לשאלות נפוצות ולשם השלמת התמונה, אלה עוד כמה נקודות שכדאי לדעת לפני הטיפול:

  • התאוששות מהירה ופשוטה – מייד לאחר הטיפול תוכלו להמשיך בחייכם כרגיל, תוך הקפדה על הנחיות מסוימות למשך 24 שעות.
  • תוצאות מהירות – את התוצאות רואים במלואן, בתוך ימים ספורים.
  • נשאר למשך חודשים – האפקט של ההזרקה נשמר למשך כמה חודשים (לפחות שלושה חודשים). לאחר מכן, ניתן לבצע טיפול נוסף. עם כל טיפול, התוצאה תחזיק מעמד לזמן ממושך יותר.
  • לא מזיק – למרות היותו רעלן, בוטוקס (שהוא למעשה החומר בוטולינום) אינו מזיק בכמויות נמוכות. טיפול בהזרקת בוטוקס בין הגבות עושה שימוש בכמויות מדודות מראש ומדויקות של החומר.
  • לא יקר – קליניקת פייס איט מציעה פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות. לאחר מכן, עבור טיפולי הזרקת בוטוקס בין הגבות מחיר ממוצע הוא 400 עד 600 ש"ח לזריקה.
  • מתאים כניסיון – כאמור, הזרקת בוטוקס בין הגבות לשם העלמת קמט הכעס, הוא הליך פשוט ומהיר למדי. לכן, הוא גם מתאים למי שמעוניינים לנסות לראשונה סוג טיפולים כזה. בהמשך, תוכלו להוסיף לו טיפולים מתקדמים יותר שזמינים אצלנו, כגון עיצוב ופיסול תווי פנים, הרמת פנים בחוטים, עיצוב ופיסול האף ללא ניתוח או מילוי שקעי עיניים ואף מילוי ועיבוי שפתיים.
דילוג לתוכן