בוטוקס לגברים

מהו בוטוקוס וכיצד הוא פועל?

בוטוקס זה שם גנרי למגוון של טיפולים שניתן כדי להשיג תופעות של עצירת הקמטים וקמטי הבעה בחלק העליון של הפנים.חומר הבוטוקס מונע את פעולת השרירים על ידי שיתוק קל שנמשך כמה חודשים, ובכך הוא מונע מהשריר להתכווץ ולמשוך איתו את העור. כך הוא מצליח לשמור על עור פנים חלק ומתוח לגברים וגם נשים.

למי הטיפול מתאים?

בוטוקס לגברים מתאים למי שאין לו בעיות בריאות מיוחדות שמונעות את הזרקת החומר ואינו סובל ממחלות שרירים. בניגוד למה שנהוג לחשוב, הוא אינו מוזרק לחלק הפנים התחתון אלא לחלק הפנים העליון, בעיקר במצח. חומר הבוטוקס מונע את המתיחה של הקמטים מסביב לעיניים וביניהן ובכך יוצר מצח חלק ומתוח. הוא מתאים למי שיש לו קמטי הבעה עמוקים.

מהלך טיפול בוטוקס לגברים

החוק מתיר רק לרופאים להזריק בוטוקס לגברים, וכשמדובר בהזרקת חומרים לאזור כל כך רגיש על אחת כמה וכמה שלא מוותרים ולא מתפשרים על רופא שיזריק זאת נכון. חשוב לדעת שהטיפול מחזיק מעמד כמה חודשים ויש לחדש אותו בכל פעם שהוא נחלש, בערך כל חצי שנה. הזרקת בוטוקס הוא הליך פשוט ולא כירורגי ולכן גם מהיר מאוד. עניין של דקות בודדות לכל הזרקה. הטיפול כולו עשוי לקחת רבע שעה או 20 דקות, כמובן זה תלוי גם במטופל ובאזור בו מזריקים.

בוטוקס לגברים

מהו טיפול הבוטוקס הכי נפוץ לגברים?

הטיפול הנפוץ ביותר הוא בוטוקס במצח לטיפול בקמטי הבעה. הטיפול כולל את המצח בין הגבות וצידי העיינים. ההבדל במבנה הפנים של נשים וגברים הוא בגבות בדרך כלל, ולכן ההזרקה תהיה מדויקת כדי לא לגרום למראה לא טבעי של הגבות.

מה כרוך בהתאוששות מהטיפול?

ההתאוששות לאחר טיפול בוטוקס לגברים היא עניין מהיר וקל למדי. פשוט ממשיכים בחיי היום יום, אם כי שמים לב לכמה הנחיות שתקבלו. למשל הימנעות מחשיפה לשמש למשך 24 שעות אחרי הטיפול.

האם הטיפול כואב? יש לו תופעות לוואי?

הטיפול כואב במידה סבירה ואפשר לאלחש את המקום לפני ההזרקה על ידי קירורו. בדרך כלל הכאב אינו גורם לבעיה ולא אמורות להיות תופעות לוואי.

לכמה זמן הטיפול מחזיק מעמד?

כל טיפול בוטוקס מחזיק מעמד בדרך כלל לפחות למשך שלושה חודשים. בנשים מדובר על שלושה חודשים עד חצי שנה, אך אצל גברים הזמן המרבי של ההשפעה נוטה להיות מעט קצר יותר. העובדה שנדרש טיפול חוזר עשויה להראות כחסרון, אך למעשה היא מהווה יתרון גדול. זאת, מאחר שאי אפשר להעריך בוודאות מלאה, כיצד תראו לאחר טיפול קוסמטי כזה או אחר. במידה והתוצאה לא תראה לכם, טוב לדעת שניתן להחזיר את המצב לקדמותו. במקרה זה – הוא יחזור לכך עם הזמן, באופן טבעי.

כמה עולה טיפול לגברים בהזרקת בוטוקס?

העלות משתנה בהתאם לפרמטרים שונים. עבור בוטוקס לגברים מחיר אופייני הוא בממוצע בסדר גודל של 1,200 עד 1,700 ש"ח.  אם סכומים כאלה מתאימים לכם או לא, זו כבר שאלה אישית. היא בוודאי תלויה גם בתוצאה שמושגת בעקבות הטיפול וחשיבותה עבורכם. בכל מקרה, כדאי לקחת בחשבון, שטיפולים חוזרים נוטים להחזיק מעמד לזמן ממושך יותר ויותר. כך שלאורך זמן, העלויות עשויות להצטמצם.

שמעתי שמדובר ברעל! האם זה לא מסוכן?

מה שמכונה בתחום הרפואה האסתטית בשם בוטוקס, הוא למעשה "רעלן" בשם בוטולינום. עם זאת, הכול עניין של מינון. עבור שימושים אסתטיים, דרושות רק כמויות מזעריות של החומר והן לא מזיקות.

האם בוטוקס משמש גם כחומר מילוי?

בטיפולי הפנים לגברים, הבוטוקס כאמור מיועד רק להרפות שרירים מסוימים. יש חומרים אחרים אשר משמשים למטרת מילוי, כגון חומצה היאלורונית. חשוב לציין, שטיפולי בוטוקס יכולים להתבצע במקביל לטיפולים אסתטיים רבים מסוגים נוספים. כך שניתן לעשות למשל טיפול של בוטוקס לגברים במצח וגם למלא אזורים אחרים בפנים, לפי הצורך.

האם רואים את התוצאות מיידית?

כמעט מיידית. הן באות לידי ביטוי מלא תוך ימים בודדים ועד שבוע.

האם החומר נשאר בגוף?

בכל זאת, מאחר שמדובר ברעלן – האם החומר נשאר בגוף ומצטבר בו? מאחר שעושים את הטיפול שוב ושוב, מדובר בשאלה חשובה ולגיטימית. אך התשובה לכך שלילית. הבוטוקס נמצא בגוף באופן זמני בלבד. זו בדיוק הסיבה, אשר בגללה יש לחזור על הטיפול שוב, לאחר כמה חודשים.

אם אתה רוצה להרגיש טוב יותר עם עצמך – תדע שזה אפשרי, הרשה לעצמך להיראות ולהרגיש טוב יותר בטיפול אסתטי בטוח, צור קשר  לפגישת ייעוץ ללא עלות בקליניקת פייס איט.  

דילוג לתוכן