הזרקת בוטוקס

למרבית בני האדם המראה החיצוני שלהם קרוב ללב, וחלקנו לא מתפשרים על איך שאנחנו נראים ומחפשים פתרון ללא סיבוכים שיישאר לטווח ארוך. אחת משיטות הטיפול לאנטי אייג'ינג הידועות ביותר היא הזרקת בוטוקס . מדובר אודות שיטת טיפול אסתטית שאיננה הליך כירורגי, והיא נמצאת בשימוש כבר שנים רבות. בוטוקס תורם להעלמת הקמטים והשיטה מתבססת על אותו העיקרון – שיתוק השרירים, מה שבתורו גורם ליישור של העור.

מה זה בוטוקס ואיך הוא משפיע על העור?

הבוטוקס שבו עושים שימוש בתעשיית האסתטיקה הוא מדולל וטהור, והוא נועד לבלום שרירים ודחפים עצביים. הבוטוקס נמצא כמאוד אפקטיבי לעיצוב עור הפנים וכמובן בוטוקוס הוא שיטת טיפול מצוינת להעלמה של קמטים דינמיים. לאחר הזרקת הבוטוקס השרירים נרגעים וחדלים מלהתכווץ, דבר שמאפשר ליהנות מעור חלק, אשר חף מכל נוכחות של קמטים.

בקבוק בוטוקס מזרק בוטוס

יתרונות הזרקת בוטוקס

  1. התהליך הוא מאוד מהיר, עם מעט כאבים, אם בכלל. גג חצי שעה טיפול, כולל זמן ייעוץ והכנות ראשונית. כאשר תהליך ההזרקה של הבוטוקס לפנים נמשך רק בין חמש לבין עשר דקות. למרות העובדה שהתהליך מלווה במחטים, הן קטנות למדי, ולא מסבות פגיעה לעצבים.
  2. לא תצאו מכלל פעילות, יתכן שתחוו חבלות קטנות באזורי ההזרקה, אבל בכך מסתיים העניין. הימנעו מביצוע שעת כושר ביום הטיפול, וחוץ מזה – הכול כרגיל.
  3. נהנים מתוצאות מהירות – מיד תבחינו בעור חלק, שחף מכל נוכחות של קמטים, כאשר התוצאות הסופיות יתבטאו בפועל עד שבועיים מיום ההזרקה.
בוטוקס במצח לגברים

כולם כיום כבר השכילו להבין, כי המטרה הראשית של הזרקת בוטוקס היא בבחינה האסתטית, ביישור של קמטי הפנים. אבל לא בכך מסתכמים היתרונות שלה, היא אף עשויה להיות יעילה בטיפול בכל מיני בעיות בריאותיות, כמו למשל – להקל על כאבי ראש, כמו גם מיגרנות, או לחלופין בהפחתה של הזעת יתר, או בהרפיה של כאבים בשרירים, וכיוצא בזה. מי שסובל מתופעה של חריקת השיניים במהלך שנת הלילה, הזרקות הבוטוקס מהוות מענה מצוין להצרה של הלסת.

טווח המחירים של הזרקת בוטוקס תלויים במספר גורמים ובעיקר במה הלקוח מעוניין. המחיר הממוצע להזרקת בוטוקס נע בין 400 ₪ לבין 600₪ לאזור אחד בפנים. המקצוענים בקליניקה שלנו, ידאגו לאבחן את המצב ואת האזורים הבעתיים ויתאימו את הטיפול לכל מטופל.

החסרונות של הזרקת בוטוקס לפנים מתבטאות בכך שמדובר בטיפול שאינו קבוע, תוצאות זמניות בלבד. יש לחזור על הטיפול מינימום פעמיים מדי שנה. אבל מלבד כך מדובר בדרך בטוחה ויעילה לשפר מראה חיצוני.

דילוג לתוכן