הזרקת חומצה היאלורונית

בקליניקת פייס איט אנחנו מציעים לכם להתוודע להזרקת חומצה היאלורונית. באופן כללי, מדובר אודות חומר שמורכב ממולקולות של סוכרים, שמחובר אחד לשני כמעין שרשרת. בכל גוף אדם מצויה החומצה ההיאלרונית באופן טבעי, שבו היא מקשרת ומגנה. כאשר מה שמייחד את החומצה ההיאלורונית מתבטא בייצור של קולגן ואלסטין, ואף הינה האחראית להגברה של רמות הלחות בעור הפנים, תוך כדי האצה של התחדשות העור.

מה הוא טיפול הזרקת חומצה היאלורונית?

כאשר דנים אודות טיפול של הזרקת חומצה היאלורונית, מתכוונים לטיפול של הזרקת חומר מילוי עורי, שהפך לשם דבר ולהכרח ממשי כחלק מטיפולי הצערת הפנים. לחומצה ההילאלורונית יש נוכחות מוצקה בשימוש של מוצרי טיפוח, והיא מציעה ערב רב של טיפולים אסתטיים, שתוצאותיהם נודעו בעיקר בשל הטבעיות הרבה שהם מספקים. יש הרבה יתרונות לטיפולים אלו, כמו למשל – הם מחיים ומשקמים נפח שאינו קיים עוד בעור הפנים, הם מפחיתים ומצמצמים נזקים של הופעת קמטים לא רצויים בעור הפנים, או לחלופין הם מעניקים נראות של פנים טבעיות ורכות יותר, וכיוצא בזאת.

חומצה היאלורונית אריזה

האם הזרקת חומצה היאלורונית יכולה להעלים את הקמטים בפנים?

הזרקת חומצה היאלורונית יכולה להוות שיטת הטיפול  המובילה, לשם מיגור הקמטים בפנים. יש כמה אזורים בפנים, שמהווים את מקומות הטיפול הכי שכיחים בחומצה היאלורונית, כמו לדוגמא – הקמטים בצוואר, הקמטים במצח, קמטי ההבעה, והקמטים שמסביב לקויי השפתיים. במרבית מן המצבים, נוטים לעבור טיפולים של בוטוקס להפחתה של הקמטים באזורים הללו, אבל יש להבין, כי הזרקות של החומצה ההיאלורונית מהדור החדש מסוגלות לייצר תוצאות פשוט פנטסטיות, כאשר חשוב לבחור מטפל עם ניסיון מוכח, ועם רקורד עשיר בהזרקות של החומצה ההיאלורונית.

לכמה זמן נהנים מהיתרון של טיפול באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית?

ניתן ליהנות מן טיפולי הזרקת חומצה היאלורונית לפנים לטווח של מעל לחצי שנה. טווח הזמן הזה תלוי באזור שבו הזריקו, כמו גם בסוג של החומצה ההיאלורונית. כאשר, לדוגמא, מזריקים חומצה היאלורונית בשפתיים, משך התוצאות מתקצר, וזאת משום התנועתיות הרבה, ולעומת זאת – כאשר מזריקים חומצה היאלורונית בארובות העיניים, נהנים מתוצאות טובות למשך התקופה הכי ארוכה.

מזרק חומצה היאלורונית
דילוג לתוכן