הזרקת חומצה היאלורונית

בקליניקת פייס איט אנחנו מציעים לכם להתוודע להזרקת חומצה היאלורונית. באופן כללי, מדובר אודות חומר שמורכב ממולקולות של סוכרים, שמחובר אחד לשני כמעין שרשרת. בכל גוף אדם מצויה החומצה ההיאלרונית באופן טבעי, שבו היא מקשרת ומגנה. כאשר מה שמייחד את החומצה ההיאלורונית מתבטא בייצור של קולגן ואלסטין, ואף הינה האחראית להגברה של רמות הלחות בעור הפנים, תוך כדי האצה של התחדשות העור.

מה הוא טיפול הזרקת חומצה היאלורונית?

כאשר דנים אודות טיפול של הזרקת חומצה היאלורונית, מתכוונים לטיפול של הזרקת חומר מילוי עורי, שהפך לשם דבר ולהכרח ממשי כחלק מטיפולי הצערת הפנים. לחומצה ההילאלורונית יש נוכחות מוצקה בשימוש של מוצרי טיפוח, והיא מציעה ערב רב של טיפולים אסתטיים, שתוצאותיהם נודעו בעיקר בשל הטבעיות הרבה שהם מספקים. יש הרבה יתרונות לטיפולים אלו, כמו למשל – הם מחיים ומשקמים נפח שאינו קיים עוד בעור הפנים, הם מפחיתים ומצמצמים נזקים של הופעת קמטים לא רצויים בעור הפנים, או לחלופין הם מעניקים נראות של פנים טבעיות ורכות יותר, וכיוצא בזאת.

מזרק חומצה היאלורונית

הזרקת חומצה היאלורונית יכולה להוות שיטת הטיפול  המובילה, לשם מיגור הקמטים בפנים. יש כמה אזורים בפנים, שמהווים את מקומות הטיפול הכי שכיחים בחומצה היאלורונית, כמו לדוגמא – הקמטים בצוואר, הקמטים במצח, קמטי ההבעה, והקמטים שמסביב לקויי השפתיים. במרבית מן המצבים, נוטים לעבור טיפולים של בוטוקס להפחתה של הקמטים באזורים הללו, אבל יש להבין, כי הזרקות של החומצה ההיאלורונית מהדור החדש מסוגלות לייצר תוצאות פשוט פנטסטיות, כאשר חשוב לבחור מטפל עם ניסיון מוכח, ועם רקורד עשיר בהזרקות של החומצה ההיאלורונית.

טווח הזמן של תוצאות חומצה היאלורונית תלוי באזור שבו הזריקו, כמו גם בסוג של החומצה ההיאלורונית. כאשר מזריקים חומצה היאלורונית בשפתיים, משך התוצאות מתקצר, וזאת משום התנועתיות באזור רבה, ולעומת זאת – כאשר מזריקים חומצה היאלורונית בארובות העיניים, נהנים מתוצאות טובות למשך התקופה הארוכה ביותר.

חומצה היאלורונית מצויה באופן טבעי בגוף אדם, היא אחראית להגברה של רמות הלחות בעור הפנים וגם לאחר ההזרקה נמצאת בגוף לאורך זמן מוגבל. חומצה היאלורונית היא אחד החומרים הבטוחים ביותר להזרקה בתחום האסתטיקה. כמובן בקליניקה תעברו בדיקה מקיפה כדי לוודא שאין שום סיכונים ותוכלו להנות ממיטב התוצאות.

בוטוקס לרוב נמצא בשימוש בחלק העליון של הפנים, במצח או באזור בין הגבות, אך לרוב יש עדיפות לשימוש בחומצה היאלורונית שנמצאת בגופנו באופן טבעי וגם נחשבת לחומר טוב יותר בתחום האסתטיקה, בעיקר לאזורים רגישים יותר – בהם הבוטוקס פחות עדיף.

הזרקת חומצה היאלורונית לפנים

חומצה היאלורונית היא אחד החומרים הבטוחים והמומלצים ביותר בתחום האסתטיקה של הפנים. בפייס איט קליניקה לאסתטיקה אנחנו מבצעים כל סוגי ההזרקות והטיפולים:

  • הזרקת חומצה היאלורונית לשפתיים
  • עיצוב עצמות לחיים עם חומצה היאלורונית
  • פיסול אף ללא ניתוח
  • עיצוב קו הלסת
  • העלמת קמטים

ועוד טיפולים רבים, בכל אזורי הפנים. צרו קשר עוד היום לייעוץ והצעת מחיר בהתאם לבקשות שלכם.

חומצה היאלורונית לפנים
דילוג לתוכן