העלמת קמטים

כולנו אוהבים מראה חלק על פני מראה מקומט, והכוונה לא רק במראה הפנים אלא בכל דבר. אין ספק שבגד חלק ללא קמטים ימשוך את העין בצורה חיובית יותר מאשר בגד מקומט. אז הדבר נכון גם לעור, ובמיוחד לעור הפנים. הפנים הם כרטיס הביקור שלנו, הדבר הראשון אותו רואים אנשים שפוגשים אותנו וגם הדבר הראשון שנראה כשנפגוש את עצמנו מול המראה. לכן, העלמת קמטים בדרך לא פולשנית ומזיקה היא מבוקשת מאוד. טיפול ידוע הוא מילוי קמטים בעזרת חומצה היאלורונית.

יתרונות הטיפול עם חומצה היאלורונית

ישנם שני סוגי חומרים מרכזיים המוכרים בהקשר העלמת קמטים בפנים: טיפול בבוטוקס והזרקת חומצה היאלורונית. הבוטוקס מיועד בעיקר לקמטים פעילים כמו קמטי הבעה, למשל אותם קמטי כעס מוכרים הנוצרים במצח. חומצה היאלורונית לעומת זאת מעלימה גם קמטים עמוקים וקיימים הנמצאים במצב סטטי. לקמטים אלה נדרש חומר מילוי שפשוט ימלא את ה"עמק" שנוצר ויחליק את הקמטים. חומצה היאלרונית ממלאת את התפקיד היטב. יתרון נוסף שיש לחומצה היאלורונית הוא היותה חומר שיש לנו בגוף באופן טבעי רק עם השנים הוא מתמעט כמו גם הקולגן בעור. הגוף מכיר את החומר ולכן אין מצב של רגישות או אלרגיה אליו. זאת בניגוד לבוטוקס שהוא רעלן וכמות שאינה מדויקת יכולה לגרום לרגישות. יתרון נוסף הוא שטיפול עם חומצה היאלורונית מחזיק מעמד זמן רב יותר. לכן, כל עוד לא מדובר על קמטי הבעה (כעס, דאגה, צחוק) עדיפה העלמת קמטים ללא בוטוקס שנעשית עם חומצה היאלורונית.

איך נעשה טיפול קמטים עם חומצה היאלורונית ?

הטיפול נעשה בצורה פשוטה מאוד ונמשך לכל היותר חצי שעה. בתחילת הטיפול ניתן אלחוש מקומי ואז מוחדרים חומרי המילוי אל תוך השכבה התת עורית. הטיפול אינו כואב כמעט בכלל וכאמור נמשך זמן קצר. כיוון שחומרי המילוי נספגים עם הזמן בגוף יש צורך לחזור על הטיפול מדי חצי שנה עד שנה, תלוי גם במקום בו נמצא הקמט ומצבו של אותו קמט- עד כמה הוא עמוק.

כמה עולה טיפול בקמטים ?

מחיר העלמת קמטים תלוי במצב הפנים, בכמות הקמטים שישנה ובעבודה שיש לבצע. בנוסף המחיר תלוי גם במקום בו יתבצע הטיפול. בקליניקה העומדת בכל התקנים, מפוקחת ומבצעת עבודה מקצועית מחיר טיפול בקמטים עולה החל מ1000 ₪ למזרק, וישנו שימוש במכה מזרקים בכל טיפול,  מה שכבר תלוי במטופל.

איך בוחרים קליניקה לטיפול בקמטים?

הקליניקה בה אתם עוברים את הטיפול חייבת להיות קליניקה מורשית ומפוקחת. אל תהססו לבקש לראות תעודות או אישורים. אמנם מדובר על טיפול פשוט יחסית אך הוא פשוט כל עוד עושים אותו במקצועיות ומיומנות ועם חומרים איכותיים. לכן, אל תלכו רק לפי המחיר. חפשו המלצות, הכנסו לאתר של המקום. ודאו שזהו מקום מוכר שיש לו ותק. בנוסף לכו לפי התחושה. השהות במקום צריכה להיות נעימה והשירות צריך להיות אדיב. אם משהו מאלה חסר כנראה זהו לא המקום המתאים.

רוצים להחליק קמטים בצורה קלה ופשוטה? לקבל טיפול מקצועי ויחס אדיב? הגעתם למקום הנכון. מוזמנים ליצור קשר בכל שאלה.

דילוג לתוכן