טיפול מזותרפיה לפנים

בין שלל הטיפולים המומלצים למראה עור פנים צעיר ורענן, טיפוח שגרתי ושיפור מצב העור, אנחנו מציאים גם טיפול מזותרפיה לפנים, שהוא כבר מזמן לא טרנד אלא שגרה קבועה של מי שנוכח בתוצאות הטובות. להלן הסברים לכל מי שטרם התנסה בכך ורוצה לתקן ולחדש את עור הפנים.

מה זה טיפול מזותרפיה לפנים?

טיפול מזותרפיה לעור הפנים הוא טיפול שנעשה באמצעות מחטים להחדרת חומרי לחות והזנה מרוכזים וכדי לדרבן את העור לחדש ייצור תאים והקולגן בעור. קולגן הוא חלבון שמיוצר באופן טבעי אבל עם הזמן הוא מיוצר פחות ואנחנו רוצים שהעור יחזור לרמות הייצור של חלבון הנעורים הזה, שממצק את העור ומשפר את מראהו.

לאיזה אזורים הטיפול מתאים?

השיטה מתמודדת עם עור נפול ועם עור לא מתוח ולכן מתאימה להזרקה במקומות שבהם אין איברים שייפגעו מהמחטים כמו העיניים והפה, אבל כן במקומות שבהם אנחנו רוצים לעודד את ייצור הקולגן ולהחדיר לשם את החומרים המזינים כמה שיותר עמוק. לפני כן נעשית בדיקה על ידי הקוסמטיקאית על מנת לוודא שהמטופלת אכן יכולה לעמוד בטיפול בשיטה הזאת ואין בעיות מיוחדות בעור שמונעות זאת, בגלל המחטים והתוצאה הראשונית שלהן.

מהם היתרונות של השיטה?

היתרונות של מזותרפיה לעור הפנים רבים מאוד משום שללא ניתוח וללא התערבות פולשנית באמת אפשר להגיע כמה שיותר עמוק לשכבות העור הפנימיות שבהן באמת מתחולל השינוי העצום. כשמעודדים את העור לייצר יותר קולגן ולקבל לעומק את חומרי ההזנה כמו ויטמינים ומינרלים בסרום מיוחד הם מגיעים באמת למקום שבו העור יכול לנצל אותם על מנת לתקן פגמים כמו צלקות וקמטוטים ולשנות לגמרי את המראה.

מהו מהלך הטיפול?

טיפול מזותרפיה לעור הפנים נעשה על ידי מכונה מיוחדת שדוקרת בצורה עדינה את העור במקומות רבים לפי בחירת הקוסמטיקאית ולפי הייעוץ הספציפי שנעשה לכל מטופלת. במקום הכי טוב לכך מבחינת מבנה הפנים ומיקום הקמטוטים והפגמים שרוצים להעלים. יחד עם הדקירה מוחדרים גם חומרי המזותרפיה שמזינים את העור בסרום מיוחד ולאחר ניקוי יסודי.

מהו תהליך ההחלמה?

לכל מטופלת תהליך החלמה לפי מצב העור שלה ולפי קצב ההחלמה האישי. מזותרפיה לעור הפנים היא טיפול שדווקא מעודד את ההחלמה של העור ולכן המצב הולך ומשתפר מיום ליום בצורה ניכרת.

האם יש תופעות לוואי?

ככלל, לאחר הטיפול עשויה להיות נפיחות ואדמומית קלה בגלל הדקירות, שהולכות ונרגעות כעבור יומיים. מזותרפיה לפנים תופעות לוואי צפויות ונורמליות במידה מסוימת אולם מכיוון שלא כל אחת יכולה לעבור טיפול זה הן נלקחות בחשבון.

בתוך כמה זמן רואים תוצאות?

את התוצאות מתחילים לראות כמעט מיד לאחר הטיפול הראשון אולם רק לאחר סדרת הטיפולים השלמה יש השפעה משמעותית במיוחד. דרגת השינוי היא לפי התיקונים שרציתם לעשות ולכן יש לזכור שלא כל דבר השיטה יכולה לתקן בצורה קיצונית.

כמה טיפולים צריך לעשות כדי לראות תוצאות?

טיפול מזותרפיה לעור הפנים הוא למעשה סדרה של טיפולים שנעשים במרווחים של חודש בין טיפול לטיפול כדי לעודד החלמה. סדרה כזאת יכולה להיות בממוצע שישה טיפולים, או בין 4-8, ובכל מקרה היא נקבעת לפי מצב עור הפנים והפגמים שיש לתקן שהם ייחודיים לכל לקוח.

מזותרפיה מחליפה ניתוח פנים?

ניתוח פנים נועד לתקן בעיות קשות יותר כמו קמטים עמוקים ונפילת עור קיצונית שנמשכת שנים, ולכן מזותרפיה מוגבלת ביכולת שלה לעשות שינוי יסודי ועמוק יותר למצבים כאלה.

בואו להתייעץ איתנו

לכל מטופל ומטופלת יש תנאים אישיים שקובעים עד כמה טיפול מזותרפיה לפנים יכול לסייע לו ולשפר את מצב פניו. בואו לפגישת ייעוץ חינם כדי לאבחן את העור שלכם ולקבוע עד כמה מזותרפיה יכולה להיות השיטה האידיאלית בשבילכם.

דילוג לתוכן