מילוי שקעים מתחת לעיניים עם חומצה היאלורונית

הגוף שלנו מייצר שורה של חומרים ששומרים על המראה הצעיר והמתוח שלנו בגיל צעיר ועם השנים ייצורם מידלדל ומתמעט, אחד החומרים האלה נקרא חומצה היאלורונית. ההיאלורנן נמצא ברקמות החיבור ואחראי לגמישות ולאלסטיות של העור שמאפיינת את הגיל הצעיר וזה מה שרוצים להחזיר לפנים בהזרקה.

כיצד מתבצע הטיפול?

✔️ הטיפול מתבצע באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית לשקעים מתחת לעיניים ומסביבם כדי ליצור את המלאות והאלסטיות שאפיינו אותם קודם.
✔️ חומצה היאלורונית משמשת חומר מילוי טבעי שהוא חלק מהחומרים שמייצר הגוף באופן טבעי ולכן הוא לא ידחה אותם.
✔️ מדובר בחומר שהוא אינטגרלי לגוף ולאט לאט נספג בתוכו ולכן לאחר תקופה מסוימת יש לחזור ולהזריק אותו כדי לחדש את המילוי.

מה מטרת הטיפול?

מטרת הטיפול היא להחזיר את המראה הטבעי והצעיר על מנת שתרגישי שלמה ובטוחה עם עצמך. טיפול בנפיחות מתחת לעיניים בשיטה רפואית זאת הוכיחה את עצמה והיא בעלת תוצאות מעולות!

למה נוצרים עיגולים שחורים מתחת לעיניים?

יש כמה סיבות שבגללן נוצרים שקעים מתחת עיניים, ואחת מהן היא השקע שנוצר כתוצאה מהידלדלות של החומרים הטבעיים שיוצרם את המראה המלא המתוח והחלק שיש לפנים. במקרה הזה, מדובר בחומצה היאלורונית שכבר לא מחזיקה את הרקמות של התאים גמישים ואלסטיים ולכן הם שוקעים פנימה לתוך הגולגולת ולא מתוחים כלפי חוץ. השקע נראה כהה בגלל הצללים שנופלים עליו מהחלקים הגבוהים יותר סביבו ולכן הם נראים כהים ולא אסתטיים.

מילוי שקעי עיניים עם חומצה היאלורונית

איך אני אדע האם הטיפול מתאים לי?

אם את סובלת משקיות מתחת לעיניים ורואה ירידה משמעותית בנפח של האזור שמסביב לעיניים, השקעים מתחת לעיניים כהים ולא אסתטיים, הטיפול מתאים לך. 

כמה זמן אורך הטיפול?

 הטיפול לא אורך יותר משעה ולאחר מכן אפשר לחזור לשגרה. טיפול החומצה היאלורונית נעשה רק על ידי רופא, אין צורך בהכנות מיוחדות משום שמדובר בהזרקות שנחשבות שטחיות יחסית אל מתחת לפני העור ולרקמות החיבור.

מתי רואים תוצאות ולכמה זמן הן נשמרות?

את התוצאות רואים מיד עם ההזרקה. חלק מהתוצאות משפיעות לאורך זמן רב אבל בדרך כלל לאחר הטיפול החומצה הולכת ונספגת בגוף בתקופה של שנה עד שנתיים, כל מטופל והקצב שלו.

מהן ההמלצות אחרי הטיפול?

ההמלצות הן לחזור לשגרה אם כי בזהירות וכמובן שלא לעשות משהו דרסטי בפנים או להיחשף לטמפרטורה קיצונית. קחי בחשבון שלא כדאי לעבור את הטיפול קרוב מדי לאירוע שחשוב לך להיראות בו טוב ורגיל. זמן ההחלמה משתנה אבל בדרך כלל קצר מאוד.

האם יש אחריות?

כן, לטיפול אצלנו יש אחריות כשהוא נעשה על ידי אנשי רפואה מוסמכים ומקצועיים, רצוי לעשות את זה רק במרפאות מורשות שבהן רק רופאים מזריקים את החומרים.

האם למילוי שקעים מתחת לעיניים יש סיכונים?

תופעות הלוואי משתנת כמובן ממטופל למטופל לפי הרגישות שלהם, ולכן חשוב למסור מידע רפואי מלא לרופא שמזריק לכם ועובר אתכם על התהליך וההסברים. להזרקה יכולות להיות תופעות לוואי כמו נפיחות שיורדת תוך יום.

מה המחיר למילוי שקעים מתחת לעיניים?

המחיר משתנה בגלל כמה פרמטרים: עלות מזרק חומר הוא כ-1800 ש"ח.

לייעוץ ללא עלות את מוזמנת ליצור איתנו קשר, צוות הקליניקה מלווה אותך בתהליך, ומוכן לתת מענה לכל חשש ובעיה בה תתקלי.

פייס איט קליניקה לאסתטיקה
דילוג לתוכן