מתיחת צוואר ללא ניתוח

העור שלנו בצוואר מתרופף עם הגיל ומסגיר את גילנו גם ללא תעודת זהות ולפעמים העור גורם לנו להיראות אף מבוגרים יותר מגילינו האמיתי . בין הגורמים המשפיעים ביותר על העור נמצאים רדיקלים חופשיים שנמצאים בכל מקום וכמובן אור וקרינת השמש. הפנים והצוואר חשופים כל הזמן ולגורמים המזיקים, לכן  אין פלא שכל כך הרבה מחפשים טיפול כמו מתיחת צוואר ללא ניתוח שיחזיק מעמד ויראה שיפור כמעט מיד. לכם, מתאים טיפול מיצוק הצוואר הבא.

למי הטיפול מתאים?

מיצוק הצוואר מתאים לכל אדם בריא שכבר ניכר עליו הגיל ופגמי הזמן ומזג האוויר, ושאינו רוצה לעבור ניתוח מלא למתיחה וגם לא זקוק לכך למעשה. יש דרכים נוספות והעיקרית שבהן היא החזרת הגוף לתפקוד טוב יותר של ייצור חומרי ההצערה המוכרים כמו קולגן וחומצה היאלורונית על ידי עידוד העור באופן פעיל לייצר אותם באותה רמה בגיל צעיר.

מה חשוב לדעת על הטיפול?

החדשנות והתחכום בטיפול זה לא נובעים דווקא מהחומרים שמזריקים משום שהם מוכרים למדע ולקוסמטיקאיות הרפואיות. החדשנות היא בכך שמכירים סוף סוף ביכולת של הגוף לשקם את עצמו ולשפר את מצבו אם רק נותנים לו את ההזדמנות לעשות זאת בצורה הנכונה, וזה בדיוק מה שהזרקה זו עושה. ההזרקה עצמה מעודדת את העור להגיב לדקירה והחומר מתווסף ומעודד ייצור קולגן מוגבר יותר.

מתיחת צוואר ללא ניתוח

מה מהלך הטיפול?

מתיחת צוואר ללא ניתוח נעשית על ידי אבחון ראשוני של מצב העור. אם אתם מתאימים תוזמנו לטיפול שבו יימרח חומר אלחוש לאחר ניקוי עמוק. לאחר מכן יזריקו לצוואר בנקודות אסטרטגיות חומרים כמו חומצה היאלורונית ורדיאס, שהם חומרים שהגוף מייצר בעצמו בדרך כלל אבל הולך ומייצר פחות עם הזמן. הטיפול נעשה ללא הרדמה.

מהו תהליך ההחלמה?

מתיחת צוואר ללא ניתוח היא מהירה וקצרה וההחלמה עצמה אורכת כמה ימים עד ירידת תופעות הלוואי הצפויות בלבד ומיד אחר כך חוזרים למראה הרגיל, אם כי רענן ומלא ומוצק יותר.

כמה זמן התוצאה נשמרת?

התוצאה נהדרת ונשמרת לאורך כשנה וחצי לפחות, במיוחד אם תשמרו על עצמכם ולא תיחשפו לשמש שתחליש את היכולת של העור לחדש ולרענן את עצמו.

האם יש תופעות לוואי?

תופעות הלוואי מוכרות וצפויות כמו רגישות ואי נוחות מסוימת במקום ההזרקה, אדמומית קלה אפשרית ונפיחות בשל ההזרקות של החומרים. החומרים אינם גורמים לאלרגיה בדרך כלל וזה נדיר, משום שהם חומרים טבעיים שהגוף מייצר בעצמו. במקרים מסוימים יכולים להיות שטפי דם זעירים שחולפים בתוך כמה ימים.

איך שומרים על עור הצוואר?

מתיחת צוואר ללא ניתוח היא טיפול מתבקש למי שאינו סובל מנפילת עור וקמטים עמוקים מאוד, אולם אפשר להימנע כמה שיותר מהצורך בטיפולים דרסטיים אם שומרים על עור הצוואר בדרך כלל. הימנעות מחשיפה לשמש היא צעד קריטי וכמו כן טיפוח בחומרים מלחחים ושמירה על שגרת טיפולים כאלה כדי להמשיך לעודד את הייצור הטבעי של החומרים הטבעיים שהגוף מייצר.

האם הטיפול מתאים גם לגברים?

מיצוק הצוואר מתאים לכולם ובמיוחד לגברים שלא אוהבים להיראות מבוגרים יותר מגילם, וזקוקים למראה הייצוגי. להם זה חשוב במיוחד כי עורם מזדקן ומתעבה מהר יותר וכדאי לשמור על הגמישות והיכולת הטבעית של העור לחדש את עצמו.

בואו לבדוק את העור שלכם

אם גם אתם תוהים מה עוד אפשר לעשות בנוגע לעור הצוואר שלכם והאם באמת חובה לעבור ניתוח מלא, בואו לאבחן ולבדוק את העור שלכם. אולי תגלו שלא תצטרכו ניתוח אלא יש דרך טובה ומהירה יותר להחזיר את העור שלכם למראהו הצעיר והמוצק והגמיש.

דילוג לתוכן