סקין בוסטר

בקליניקה שלנו אנחנו מתאימים את השיטה היעילה ביותר לכל מטופל ודואגים לטפל בפגמים שונים כמו קמטים, אזורים בעיתיים ועייפות של העור. ככל שעובר הזמן אנחנו מוצאים עוד ועוד דרכים מרוכזות וממוקדות כדי לשפר את מראה הפנים ואחת מהן היא סקין בוסטר, שנשענת על החומצה ההיאלורונית המפורסמת והמוכחת בטיפולי אסתטיקה. לא מדובר במילוי קמטים והגדלת נפח אלא בהמרצת עור הפנים ושימור מראה רענן וטבעי.

מה זה סקין בוסטר?

סקין בוסטר לעור הפנים הוא טיפול מתקדם ומודרני שמטפל בקמטוטים ובעור עייף באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית ללא ניפוח הרקמות בעזרת מילוי עדין במקומות הנכונים. היא נקראת בוסטר משום שגם שיטת ההזרקה עצמה מעודדת את העור להגביר את רמת ייצור הקולגן כדי לתת לו בוסטר טבעי מבפנים, כפי שהיה בגיל צעיר.

למי הטיפול מתאים?

הטיפול מתאים לאנשים בריאים שסימני הזמן כבר מתחילים להיראות על פניהם, והם זקוקים לטיפול  באזור הפנים, הצוואר והמחשוף העליון. בתוך כמה ימים אפשר כבר להיראות אחרת, העור נראה זוהר ומתוח יותר וזאת הודות להזרקת סקין בוסטר לצוואר או לפנים בכל מקום שמתאים לטיפול.

מה ההבדל בין סקין בוסטר לחומצה היאלורונית?

סקין בוסטר לעור הפנים איננה הזרקה לצורכי מילוי של קמטים ממש אלא רק למקומות שבהם העור נראה עייף ודהוי והמתח הטבעי שלו מתחיל להיחלש. החומצה ההיאלורונית וההזרקה מעודדות את העור לחזור לתהליכי התחדשות אבל לא מדובר בהזרקת כמויות שמנפחות וממלאת את העור. גם נקודות ההזרקה אינן בהכרח תואמות טיפול מילוי קמטים בחומצה.

מה היתרונות של השיטה?

את התוצאות רואים ממש בתוך ימים והן ניכרות לעין גם ללא סדרת הזרקות ויש לחדש לעיתים רחוקות. העור מתחדש וזוהר, נמתח ומתחיל לעשות את העבודה הטבעית מבפנים. זה נכון גם לאחר סקין בוסטר לצוואר או במחשוף, במקומות שהם הכי רגישים ונראים עייפים ומזדקנים.

מה מהלך הטיפול?

לאחר פגישת אבחון ובדיקת התאמה לטיפול מבחינה רפואית, מגיעים לטיפול ומתחילים – כמה דקות לפני ההזרקה נמרחת משחת אלחוש ומחכים שתתחיל לפעול על מנת שלא תהיה תחושת חוסר נוחות בזמן הטיפול. הזרקת הבוסטר, גם סקין בוסטר לעור הפנים וגם סקין בוסטר מתחת לעיניים, נעשית בסדרה של זריקות עדינות במיקרו מחטים למקומות שבהם זה נדרש וזה גורם מעט אי נוחות בגלל עומק החדירה למשך כרבע שעה.

מהו תהליך ההחלמה?

אי הנוחות נמשכת במשך יום יומיים בגלל נפיחות מסוימת שעשויה לקרות ולכן אפשר לקרר את המקום המוזרק באמצעות כריות ג'ל. לאורך ההחלמה אין להיחשף לשמש או למרוח איפור או חומרים חריפים שמגרים את העור.

האם יש תופעות לוואי?

נדיר שיש תופעות לוואי חריגות אולם תופעות לוואי מוכרות וצפויות הן הנפיחות בגלל ההזרקה, אדמומית, שטפי דם זעירים, כאב במקום ההזרקה. הרגישות צפויה לעבור בתוך כשבוע ובמקרים חריגים יש לחזור לרופא כדי להיבדק שוב.

כמה זמן מחזיק סקין בוסטר?

סקין בוסטר יכול להחזיק עד כשמונה חודשים ולכן הוא יעיל מאוד בשמירה על מראה עור הפנים שלכם לאורך זמן. החדשות הטובות הן שהבוסטר יעיל ונראה מיד עם ההחלמה ולכן מעודד לחזור ולהזריק ככל שהדבר אפשרי. אפשר לחזור על הטיפול לפי רצונכם ולפי הצורך.

צרו קשר

כדי לדעת אם  עור פנייך מתאים לטיפול בוסטר ולרענון החיוני כל כך בגילך, פני כבר היום לייעוץ חינם כדי לבדוק את מצבך ולהציע לך כיצד לשפר אותו. זה אפשרי בכל גיל אבל רצוי לעבור אותו לאחר גיל 30, לפי הגנטיקה שלך ואם אינך סובלת ממחלות שמונעות ממך לטפל בשיטה זו.

דילוג לתוכן