עיצוב עצמות לחיים עם חומצה היאלורונית

עצמות לחיים מעוצבות משוות מראה פנים צעיר ורענן ובאופן כללי, תחושה נפלאה. בקליניקת פייס איט ניתן על ידי טיפול עדין ביותר להגיע למראה עצמות לחיים נחשק לאורך זמן בעזרת חומצה היאלורונית.

מהי חומצה היאלורונית?

זוהי למעשה מולקולת סוכר שנמצאת בשכבות העור הפנימיות בגוף כשהייעוד שלה הינו לקשור מולקולות מים עם תאי עור ובכך לשמר את הלחות של העור, את הנפח והצורה שלו. 

עיצוב עצמות לחיים

במהלך השנים קיימת צניחה של אברי הפנים, התרוקנות של רקמת השומן, העור הופך יבש ומכיל פחות קולגן וחומצות היאלורוניות ומתקמט, לרבות באזור הלחיים מה שגורם למראה עייף, זקן ולא חיוני. על ידי חומצה היאלורונית, אפשר לעצב ולהשיב את הנפח ללחיים. החומצה מכילה ויטמינים ומינרלים משמעותיים שנעדרו מרקמת העור, ניתן למלא ולהרים את עצמות הלחיים, לבצע מילוי שפתיים ולהשיב את המראה הצעיר, הבריא והחיוני.

עיצוב עצמות לחיים עם חומצה היאלורונית
עיצוב עצמות לחיים עם חומצה היאלרונית

כיצד מתבצע תהליך עיצוב עצמות הלחיים?

מדובר בהליך פשוט יחסית בעוד שהתוצאות שלו הינן מהירות למדי. בזמן הטיפול נעשה שימוש בחומצה היאלורונית שמיועדת להדגשת אזור הלחיים והיא מכילה בעיקר ויטמינים וחומצות אמינו שמסייעות לטפל גם במרקם של העור. הטיפול מתבצע על ידי מחט דקיקה שמכילה חומצה היאלורונית המוזרקת לאזור עצמות הלחיים ומנפחת אותן במידה שהולמת את המטופלת והפרופורציות הפיזיות של איברי הפנים שלה. באמצעות כריות האצבעות המטפל מעצב וממקם את החומר באזור המדויק בכל לחי להדגשת עצמות הלחיים.

מאיזה גיל ניתן לעשות את הטיפול?

ההמלצה בקרב מטפלים ורופאי עור היא להתחיל את הטיפול הספציפי הזה בסביבות גיל שלושים כשהעור טרם התייבש והחל להתקמט על מנת לדחות את ההידרדרות ולשמור על עור פנים אופטימלי.

כמה זמן אורך הטיפול?

הטיפול אורך כשלושים דקות ואת התוצאה ניתן לראות מיד לאחר הטיפול.

האם מדובר בניתוח?

לא מדובר בניתוח וודאי לא בטיפול כירורגי פולשני, כי אם בהזרקה מקומית שלא מצריכה הרדמה מלאה אלא אלחוש באזור של ההזרקה.

 

לכמה זמן הטיפול מחזיק & כל כמה זמן צריך לבצע אותו?

הטיפול בדרך כלל מחזיק לתקופה של שנה וחצי לכל הפחות ועם זאת מקובל לבצע חידוש כל שמונה חודשים עד שנה. יחד עם זאת, חשוב לציין שמשך השפעת החומרים משתנה מאדם לאדם והוא מותנה גם בסיבות שונות.

האם הטיפול מבוצע גם לגברים?

כן. טיפול זה יכול להתאים גם לגברים שמעוניינים לחדש את עור הפנים ולהעניק לו מראה חיוני, צעיר ורענן. או להדגיש עצמות לחיים.

האם יש תופעות לוואי לטיפול?

במקרים מסוימים המטופלים יכולים להתלונן על תופעות לוואי שהן די זניחות, כמו שטפי דם קלים באזור של ההזרקה שנעלמים תוך כמה ימים. נציין שכל אחד מגיב בצורה שונה לחומצה ולכן גם התגובה תהייה אינדיבידואלית. מה שחשוב זה להבטיח שהרופא או המטפל הינו מקצועי ומיומן בתחומו, זה מה שימנע כאמור טראומה לרקמות התת עוריות.

קליניקת בוטיק לאסתטיקה

רוצה להעניק לעור הפנים שלך את החיוניות שהלמה אותו בעבר? את מוזמנת להגיע לפייס איט – קליניקת בוטיק בתל אביב (עם סניף בחיפה) ולקבל את הטיפול שישיב לך את המראה הזוהר והרענן שלך, זאת במחיר שפוי ובמקצועיות מרבית 🙂

דילוג לתוכן