עיצוב עצמות לחיים

עצמות לחיים מעוצבות משוות מראה פנים צעיר ורענן ובאופן כללי, תחושה נפלאה. בקליניקת פייס איט ניתן על ידי טיפול עדין ביותר להגיע למראה עצמות לחיים נחשק לאורך זמן בעזרת חומצה היאלורונית.

עיצוב עצמות לחיים עם חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית היא מולקולת סוכר שנמצאת בשכבות העור הפנימיות. התפקיד שלה הוא לקשור מולקולות מים עם תאי עור ובכך לשמר את הלחות של העור, את הנפח והצורה שלו. עיצוב עצמות לחיים עם חומצה היאלורונית תורם גם ללחות העור וגם לעיצוב ופיסול תווי הפנים ללא סיכונים.

למי מתאים הטיפול?

במהלך השנים קיימת צניחה של אברי הפנים, התרוקנות של רקמת השומן, העור הופך יבש ומכיל פחות קולגן וחומצות היאלורוניות ומתקמט, לרבות באזור הלחיים מה שגורם למראה עייף, זקן ולא חיוני. על ידי חומצה היאלורונית, אפשר לעצב ולהשיב את הנפח ללחיים. החומצה מכילה ויטמינים ומינרלים משמעותיים שנעדרו מרקמת העור, ניתן למלא ולהרים את עצמות הלחיים. הטיפול מתאים לכל הגילאים, בין עם המטרה היא להרים את עצמות הלחיים או לטפל בקמטים וגם במקרים בהם רוצים פיסול פנים.

עיצוב עצמות לחיים עם חומצה היאלורונית
הזרקת חומצה היאלורונית לעצמות לחיים דוגמנית

איך מתבצע טיפול עיצוב עצמות לחיים?

מדובר בהליך פשוט יחסית בעוד שהתוצאות שלו הינן מהירות למדי. בזמן הטיפול נעשה שימוש בחומצה היאלורונית שמיועדת להדגשת אזור הלחיים והיא מכילה בעיקר ויטמינים וחומצות אמינו שמסייעות לטפל גם במרקם של העור. הטיפול מתבצע על ידי מחט דקיקה שמכילה חומצה היאלורונית המוזרקת לאזור עצמות הלחיים ומנפחת אותן במידה שהולמת את המטופלת והפרופורציות הפיזיות של איברי הפנים שלה. באמצעות כריות האצבעות המטפל מעצב וממקם את החומר באזור המדויק בכל לחי להדגשת עצמות הלחיים.

מאיזה גיל אפשר לעצב עצמות לחיים?

ההמלצה בקרב מטפלים ורופאי עור היא להתחיל את הטיפול הספציפי הזה בסביבות גיל שלושים כשהעור טרם התייבש והחל להתקמט על מנת לדחות את ההידרדרות ולשמור על עור פנים אופטימלי.

כמה זמן אורך הטיפול?

הטיפול אורך כשלושים דקות, תלוי בבקשות מיוחדות ובכמות החומצה ההיאלורונית הדרושה לעיצוב עצמות הלחיים. את התוצאה ניתן לראות מיד לאחר הטיפול.

פיסול עצמות לחיים ללא ניתוח

לא מדובר בניתוח וודאי לא בטיפול כירורגי פולשני, כי אם בהזרקה מקומית שלא מצריכה הרדמה מלאה אלא אלחוש באזור של ההזרקה, זה הכל! טיפול מהיר, טבעי ולא מסוכן. והתוצאות? פשוט מושלמות.

כמה זמן הטיפול מחזיק ומתי צריך לחדש?

הטיפול בדרך כלל מחזיק לתקופה של שנה וחצי לכל הפחות ועם זאת מקובל לבצע חידוש כל שמונה חודשים עד שנה. יחד עם זאת, חשוב לציין שמשך השפעת החומרים משתנה מאדם לאדם והוא מותנה גם בנסיבות שונות ובכמות ההתחלתית של החומר שהוזרק בטיפול.

תופעות לוואי של עיצוב עצמות לחיים

במקרים מסוימים המטופלים יכולים להתלונן על תופעות לוואי שהן די זניחות, כמו שטפי דם קלים באזור של ההזרקה שנעלמים תוך כמה ימים. נציין שכל אחד מגיב בצורה שונה לחומצה ולכן גם התגובה תהייה אינדיבידואלית. מה שחשוב זה להבטיח שהרופא או המטפל הינו מקצועי ומיומן בתחומו, זה מה שימנע כאמור טראומה לרקמות התת עוריות.

דילוג לתוכן