עיצוב קו הלסת

מתעניינים באפשרות לשנות את מראה הפנים? הלסת במיוחד מפריעה לכם? שמעתם על אפשרויות שונות מסוג זה מעולם הקוסמטיקה ואפילו על ניתוחים שונים, למרות שיש אפשרויות הרבה פחות מסוכנות ללא ניתוחים. כל התשובות ועוד, במאמר שלפניכם. חשוב לדעת, שטיפולים מסוג זה לא רק קיימים, אלא הם גם זמינים בארץ ועתירי אפשרויות. כמו כן, עיצוב קו הלסת עשוי להתאים גם לגברים וגם לנשים.

חשיבותה האסתטית של הלסת

מה הוא בדיוק "קו הלסת"? מדובר על השוליים החיצוניות תחתונות של הפנים. באופן טבעי, אזורים אלה בולטים למדי כאשר מסתכלים על הפנים. מכל נקודת מבט על הפנים רואים את הסנטר ומהצד, תמיד רואים לפחות קו לסת אחד. לעתים שני הצדדים סימטריים. סימטריה היא כידוע אחד הגורמים המרכזיים, אשר גורמים לאנשים להחשיב פנים מסוימות יפות או מושכות. במקרים אחרים, שני הצדדים של קו הלסת שונים מעט וזו סיבה נוספת, שבגללה אנשים מתעניינים בפתרונות העיצוב. כמו כן, צורה מסוימת של הלסת מתקשרת למראה יותר גברי. בדרך כלל מדובר על מראה ריבועי ומודגש יחסית. יש מי שמעוניינים להתקרב לכך יותר ויש מקרים הפוכים.

מחיר עיצוב קו הלסת

כמה תהיו מוכנים להשקיע לשם שיפור המראה, זו כמובן שאלה מאוד אישית וסובייקטיבית. אלה כמה נקודות שניתן לציין באופן עובדתי, אשר עשויות לסייע לכם להחליט:

טווחי המחירים – אם תנסו לברר לגבי מושגים כגון קו לסת חומצה היאלורונית מחיר טיפול, תגלו שמדובר בסדרי גודל 2000 ש"ח עד 8000 ש"ח בחומצה היאלורונית מיועדת.

עיצוב קו הלסת

באיזה מקרים מעצבים את הקו הלסת ?

מראה מקורי שלא מחבבים – אדם נולד עם מראה מסוים שמשתנה עם הגיל ורבים לא מרוצים ממראה זה. תהליכים לעיצוב קו הלסת, עשויים להיות חלק מהפתרון לכך.  

 

פגמים מולדים – לעתים, מדובר ממש בפגמים מולדים חריגים ולא רק בפגם אסתטי קל (שגם הוא עניין סובייקטיבי). במקרים כאלה, כירורגיה קוסמטית עשויה "לחולל פלאים".

 

שינויים לא רצויים עם הגיל – במקרים רבים, אנשים לא מחבבים את השינויים שמתרחשים בפניהם עם הגיל. הדבר עשוי להתרחש למשל, במצב של הידלדלות שכבת השומן בפנים לאורך השנים, אשר מתבטאת גם סביב הלסת. הפנים הן אמנם לא אזור שצובר שומן רב. למרות זאת, כמויות השומן הקטנות והשינויים שמתחוללים בהן בפנים, משפיעים על המראה.

 

חבלות – יש מקרים שבהם תאונות שונות גורמות לפגיעה משמעותית בקו הלסת. כמובן, קודם כל יינתן בהם טיפול רפואי מיידי וחיוני, גם לאזור הלסת. אך ניתן במקרים כאלה, לשקול בהמשך גם טיפולים בעלי ערך קוסמטי, באמצעות עיצוב קו הלסת והסנטר.

 

שיטות עיצוב קו הלסת

חומצה היאלורונית – חומר אשר מוזרק לאזור הלסת. הוא משפיע על השרירים באופן מיוחד, אשר עשוי לשפר מצב של מראה נפול של העור בגיל מבוגר. חשוב לציין, כי מדובר בחומר נפוץ מאוד, שנחשב בטוח למדי. מעבר לשימוש בכך לעיצוב קו לסת, חומצה היאלורונית למעשה נמצאת בגוף בכל מקרה, באופן טבעי.

 

מתיחת הפנים בחוטים – שיטה לצמצום קמטים באזור קו הלסת. הליך זה דורש הרדמה מקומית, אך הוא פשוט יותר מניתוח השתלת סיליקון.

האם זה הפיך ?

רוב הטיפולים בתחום זה הפיכים, כך שאם לא מרוצים מהתוצאה, זה לא "סוף העולם". חומצה היאלורונית למשל נספגת בגוף ושתלי סיליקון ניתן להוציא ולהחליף באחרים.

האם זה בטוח ?

 טיפולים מסוג זה מבוצעים באופן שוטף, בהיקפים גדולים, בכל רחבי העולם. כאשר עושים זאת אצל מקצוענים אמינים, מדובר כעקרון בטיפולים בטוחים. היכן שיש סיכונים אפשריים ובניתוחים למשל הם תמיד ישנם, מחובת אנשי המקצוע לידע אתכם בנידון מראש.

האם ומתי התוצאה תראה טבעית ?

כמובן, התוצאה של טיפול עיצוב לסת אמורה להראות בסוף טבעית. בין הטיפול לבין חזרה מלאה למראה רגיל, עשויה להיות תקופה עם נפיחות קלה וכדומה. הטכניקות השונות מבוצעות בצורה כזו, שנגרם כמה שפחות נזק אסתטי במהלך הטיפול עצמו. חומצה היאלורונית מיושמת באמצעות זריקה. שתלים ניתנים למיקום באמצעות היקף קטן מאוד של חתכים וגם הם מתרפאים במהרה.

במה כרוך הטיפול ?

 מדובר באוסף של טיפולים שונים למדי. הזרקת חומצה היאלורונית למשל, כרוכה בהליך פשוט של כחצי שעה בלבד. ניתוח להחדרת שתלי סיליקון, יהיה באופן טבעי הליך  מורכב וממושך יותר. גם הוא ישתנה ממקרה למקרה, בהתאם לנסיבות. למשל, בהתחשב בכמות השתלים הדרושה. בנושאים אלה, מומלץ לפנות רק למקצוענים מנוסים. הם יכינו אתכם לתהליך מראש, ילוו אתכם אחריו כפי הנדרש וכמובן, יענו לכל השאלות.

דילוג לתוכן