פיסול אף ללא ניתוח

האם תמיד חשבת שהאף שלך כמעט מושלם ורק עוד מעט כוונון נכון היה הופך אותו לאסתטי יותר? זה לא חייב להישאר חלום כשיש דרך טבעית ובטוחה לגמרי ליישר בליטות, להרים מעט את האף ולעצבו מבלי לנתח! היום אפשר לעבור יישור אף ללא ניתוח בטיפול קצר ותהליך ההחלמה מהיר ופשוט ולא דורש ממך להתחבא ולסבול כמו אחרי ניתוח אף. יותר נוח מזה אפילו, משום שהתוצאה נראית לעין מיד בתום הטיפול ואת חוזרת מיד לשגרה. היום אפשר להציע לך פיסול אף עם חומצה היאלורונית, בקלות ובמהירות.

למי מתאים פיסול אף?

פיסול אף עם חומצה היאלורונית מתאים לכל מי שרוצה לתקן פגמים קלים מבלי תהליכים מסובכים ויקרים. פיסול אף עם חומצה היאלורונית מתקן פגמים מסוימים כמו שקעים וגבנונית בולטים עם חומצה היאלורונית . אך חשוב לוודא עם מומחים למי שעבר ניתוח אף עקב האפשרות לסיבוכים. ולכן עדיף לעשות פיסול אף במקום ניתוח. המראה שמתקבל הוא בדיוק כפי שרציתם וניתן לחידוש ולכוונון נוסף בכל חצי שנה.

איך מתבצע הטיפול?

פיסול אף עם חומצה היאלורונית נעשה לאחר פגישה שבה מתאמים ציפיות ובודקים אם סוג הפגם שרוצים לתקן אכן מתאים לכך. חשוב להדגיש שמדובר ביישור בליטות בגודל מסוים או בתיקון הטיה של האף בדרגה כזאת שאפשר להוסיף חומרי מילוי שעושים את העבודה בקלות ובטבעיות. זהו עיצוב אף עם חומצה היאלורונית שנראה לגמרי טבעי ולא גורם לכם להסתגר בבית שבועות משום שאין שטפי דם או נפיחויות אדירות.

פיסול אף
עיצוב אף

מה חשוב לדעת על חומצה היאלורונית?

חומצה היאלורונית היא חומר שהגוף מייצר והוא הולך ומידלדל עם השנים, משום שמדובר בחומר ששומר על גמישות העור וממלא את התאים בלחות. זה החומר הטבעי שגורם לפנים להיראות מלאות ומתוחות יותר והיום אנחנו עושים בו שימוש גם בקוסמטיקה רפואית, על מנת למלא שקעים ומקומות נפולים, ולכן הוא מצוין גם לצורך פיסול אף במקומות מסוימים.

כמה עולה פיסול אף?

פיסול אף חומצה היאלורונית מחיר נע בין 2,000 ל-2,500 ₪, תלוי במצבכם ובכמות החומר וסמיכותו. ניתוח אף ללא ניתוח מתאים גם לגברים וגם לנשים אבל ההליך המעט שונה מתבטא גם במחיר בגלל שוני אנטומי והייחודיות של כל אדם והתוצאות בהם הלקוח מעוניין.

האם יש תופעות לוואי?

תופעות הלוואי מתקבלות כתוצאה מההזרקת חומצה היאלורונית לצורך עיצוב אף כוללות נפיחות קלה, אדמומית, מעט כאב בכל זאת יכול להיות אפשרי למרות האלחוש המקומי, והן עוברות בתוך כמה ימים.

פיסול אף סכנות - מה היתרונות של השיטה?

עיצוב אף ללא ניתוח – תוצאות יוצאות דופן ללא תופעות לוואי קשות וכאבים. התהליך של הזרקת חומצה היאלורונית לתיקון פגמים ולעיצוב מחדש מוכר כבר שנים רבות והיום אנחנו משתמשים בו גם לצורך ניתוח אף ללא ניתוח. יישור אף ללא ניתוח מתאים כמובן גם לכל מי שפוחד מניתוחים ורוצה לקבל תוצאות מצוינות ללא מעורבות של סכין.

מדובר למעשה בטיפול מהיר לאחר אבחון ובדיקת הפנים והאף ואם הוא מתאים לכך אפשר לעבור פיסול אף עם חומצה היאלורונית בידי מומחה. ההליך נמשך זמן קצר, ההחלמה מהירה והחזרה לשגרה נעשית כבר באותו יום. הכי חשוב – מדובר בחומר טבעי שאינו גורם לרגישויות ולדחייה של הגוף.

כמה זמן מחזיק פיסול אף?

עיצוב אף עם חומצה היאלורונית מחזיק מעמד כחצי שנה ויש לחזור עליו כפעמיים בשנה או לפי צורך. המראה הנהדר מתקבל באופן מיידי, אין צורך לפעולות מיוחדות לשמירה על עיצוב האף וחוזרים מיידית לשגרה.

הליך החלמה

עיצוב אף עם חומצה היאלורונית לא מצריך החלמה ממושכת ואפשר לחזור לשגרה באופן מיידי. עם זאת, תופעות הלוואי האפשריות הן אדמומית, נפיחות או כאב לכמה שעות עד יום אחד. אך הזרקת החומצה הוא תהליך פשוט ללא התערבות כירורגית.  והתוצאות? מושלמות מהרגע הראשון!

פיסול אף לפני ואחרי

התוצאות המדהימות שלנו לעינכם! סומכים על קליניקה רק עם תוצאות ואישורים. הכל נעשה רק על ידי רופאים מוסמכים, עם נסיון רב בתחום. פיסול אף עושים רק בפייס איט!

פיסול אף תמונות
דילוג לתוכן